براي کارفرمايان:

مؤسسه مشاوره شغلي و کاريابي پارسيان ، در راستاي دكترين ارايه آموزش‌هاي مهارتي منجر به اشتغال با اخذ مجوز رسمي از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي، با در اختيار داشتن تيمي جوان، پرانگيزه و متخصص در زمينه ي آموزش هاي شغلي،کاريابي و استخدام به دنبال تبديل شدن به بزرگترين و پيشرفته‌ترين سامانه آموزش ،کاريابي و استخدام هوشمند در صنايع کشور است.

کارفرمايان محترم مي توانند با افتتاح حساب کاربري و ارائه فرصت شغلي خود در سايت، از خدمات کاريابي پارسيان بهره مند شده و همچنين با استفاده از ابزارهاي جانبي موجود، به بررسي و تجزيه و تحليل رزومه هاي موجود پرداخته و با مقايسه کارجويان براساس تحصيلات آکادميک، تخصص و مهارتهاي شغلي مناسب ترين گزينه ها را دعوت به کار نمايند. علاوه براين، کارفرما مي تواند به صورت آنلاين با کارجويان گفتگو کرده و مصاحبه شغلي اوليه را انجام دهد يا رزومه تصويري کارجويان را بطور آفلاين دريافت نمايند.

همچنين سامانه پشتيباني و پاسخگويي ما از طريق اپليکيشن هاي اينستاگرام و تلگرام، روزانه آماده پاسخگويي و خدمت رساني به شما کارفرمايان مي باشد.

براي کارجويان :

ما در مؤسسه مشاوره شغلي و کاريابي پارسيان ، همواره تلاش مي کند تا ارائه آموزش هاي تخصصي بستري حرفه اي براي ارتقاء مهارتهاي فردي و شغلي کارجويان را براي اشتغال به کار کارجويان گرامي ايجاد نماييم. کاريابي پارسيان صرفا يک سامانه کاريابي نيست؛ درکاريابي پارسيان مي‌توان از دوره‌هاي آموزشي تخصصي، مهارتي و کاربردي نيز بهره‌مند شد. اين دوره‌ها در قالب ويديوهاي آموزشي و يا دوره‌هاي آموزشي آنلاين ارائه مي‌گردند. شما با افتتاح پنل کاربري و ثبت رزومه خود در سايت به صورت رايگان مي توانيد رزومه و سوابق حرفه اي خود را در معرض ديد کارفرمايان جوياي نيروي کار در سراسر کشور قرار داده، با بسياري از آن ها در ارتباط باشيد، از فرصت هاي شغلي ايشان اطلاع يافته و بر اساس تحصيلات، تجربه کاري و مهارت ها و تخصص هاي خود اقدام به پذيرش پيشنهادات شغلي کارفرمايان نماييد.

با ابزاري که در پنل کاربري در اختيار شما قرار مي دهيم مي توانيد سوابق و مهارت هاي ارزشمند خود به راحتي و در سريع‌ترين زمان ممکن در قالب محتواي متني يا تصويري ساخته و براي معتبرترين شرکت‌ها و سازمان‌هاي کشور ارسال نمايند ، همچنين اين امکان وجود دارد تا به صورت آنلاين با کارفرما مصاحبه کرده قرار ملاقات حضوري خود را هماهنگ نماييد. از امکانات ديگر وب سايت دريافت فرصت هاي شغلي مرتبط از طريق ايميل و پيامک است که شما با فعالسازي آن بر اساس کليدواژه هاي انتخابي خود، در اسرع وقت از جديدترين مشاغل مرتبط مطلع خواهيد شد. لازم به ذکر است، کارشناسان حرفه اي و باتجربه موسسه مشاوره شغلي و کاريابي پارسيان در طول انجام تمامي مراحل فوق در کنار شما بوده و با ارائه مشاوره هاي لازم شما را در انتخاب يک شغل مناسب همراهي مي نمايند هدف ما بهبود زندگي شغلي شماست.

چگونه کار میکند؟

1

ایجاد یک حساب کاربری

شما می توانید با کلیک بر روی قسمت بالا، با وارد کردن مشخصات خود اقدام به ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری در پرشین جاب نمائید.
2

جستجوی شغل

در صفحه اول از آیکن جستجوی مشاغل می توانید شغل های مورد نظر خود را بر اساس رشته و محل جغرافیایی جستجو کنید.
3

ذخیره و تأیید

همچنین می توانید پس از تایید رزومه خود، پس از اطمینان از موارد ذکر شده آن را ذخیره و تایید نمائید.

آنچه مشتریان درباره ما می گویند

تیم حرفه ای وخلاق ما

باران رنگچیان

کارشناس بازاریابی

ندا رمضانی

مدیرعامل

امید مهرانی فر

توسعه دهنده وب

برسام پاکدل

مدیر بازاریابی

بسته های شغلی عضویت در سایت ما