سوالات اخیر
 
  • آیا شغل فروش ماشین برای من مناسب است؟

    آیا می توانم به طور پاره وقت کار کنم / به عنوان یک کار تابستانی یا آخر هفته؟چگونه می توان در فروش خودرو شغلی گرفت؟

  • آیا شغل فروش ماشین برای من مناسب است؟

برخی از سوالات متداول

در صورت فراموش کردن رمز عبور دو روش وجود دارد :

1-  در قسمت ورود به ناحيه کاربري وارد شويد وفراموشي رمز عبور را کليک کنيد،يک پنجره باز ميشود که از شما ميخواهد  آدرس ايميلي را که در هنگام ثبت نام وارد کرده ايد را مجددا وارد کنيد  و دکمه  ارسال رمز عبور را بزنيد که دراينصورت رمز عبور جديد به آدرس ايميلتان ارسال ميشود.(توجه داشته باشيد حتما آدرس ايميلي که در هنگام ثبت نام وارد نموده بوديد را وارد نماييد)

2- شماره تلفن همراهي را که در هنگام ثبت نام وارد کرده بوديد را وارد نماييد و دکمه ارسال رمزعبور را بزنيد تا رمز عبور جديد به آدرس ايميلتان ارسال گردد .(توجه داشته باشيد حتما شماره همراهي که در هنگام ثبت نام وارد نموده بوديد را وارد نماييد

مشخصات نيروي مورد نظرتان را در قسمت جستجوي کارجو وارد نماييد.

با ورود به سايت کاريابي پارسيان  و ثبت نام در آن، با استفاده از گزينه ‌ي ارسال رزومه در انتهاي هر فرصت شغلي، درخواست خود را براي آن فرصت شغلي ارسال نماييد.

به شرايط و مواردي که توسط کارفرمايان در آگهي ‌هاي شغلي اشاره شده است، دقت فرماييد. تنها در صورتي که شرايط و توانمندي ‌هاي شما با شاخص ‌هاي مدنظر کارفرمايان سازگار است، به ارسال رزومه بپردازيد.

خير، رزومه‌ها در کاريابي پارسيان افراد متفرقه قادر نخواهند بود اطلاعات تماس رزومه شما (ايميل، تلفن و آدرس) را مشاهده نمايند.

سوالات، انتقادات و پيشنهادات خود را مي ‌توانيد از طريق پست الکترونيکي support@parsian-job.ir با ما در ميان بگذاريد. گروه پشتيباني کاريابي پارسيان  همواره پاسخگوي شماست.

بسته به نیاز خود ، نتایج خود را در بازار محلی یا جهانی پیگیری کنید. می توانید همه چیز را در محبوب ترین موتورهای جستجو – Google ، Bing ، Yahoo و Yandex دنبال کنید. عملکرد جستجوی خود را بهبود بخشیده و ترافیک را با کلید چرخش ما افزایش دهید.